https://www.high-endrolex.com/47
Kurs dekorowania tortów - oferta w wapas.pl

Kurs dekorowania tortów - oferta w wapas.pl

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne warsztaty dla wszystkich fanów cukiernictwa! Jeżeli Twoim marzeniem jest możliwość perfekcyjnego projektowania i dekorowania tortów, to nasz kurs z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Na oferowanym przez nas kursie zdobędziesz nie tylko szeroką wiedzę teoretyczną, ale także nauczysz się oryginalnie ozdabiać wszelkiego rodzaju torty oraz wiele innych słodkości. Nasz kurs cukierniczy kierowany jest zarówno do zaawansowanych cukierników, jako kurs doszkalający, jak i do osób, które dopiero zaczynają swoją słodką przygodę z dekorowaniem tortów.
Lustrzana polewa z czekolady

Czego można się nauczyć na kursie dekoracji tortów?

Nasz kurs nauczy Cię ozdabiania wypieków w dowolnie wybrany przez Ciebie sposób, w zależności od potrzeb, a także Twojej pomysłowości i wyobraźni. Jeżeli chcesz nauczyć się sztuki sugarcraftingu i ozdabiać swoje torty przy użyciu kwiatów z papieru jadalnego, bądź też kreować przepiękne zdobienia na tortach weselnych, komunijnych lub tych na własny użytek – trafiłeś idealnie. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez specjalistę w branży cukiernictwa, który podczas warsztatów dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem!

Kurs zdobienia tortów - dlaczego warto?

Wierzymy, że cukiernictwo to coś więcej niż praca. Każdy z naszych szkoleniowców może śmiało powiedzieć, że jest to jego największa pasja! Z całą pewnością, robienie tego, co się kocha, jest gwarancją wielkiego sukcesu. Na naszym kursie nauczysz się, jak z banalnych, popularnych, jadalnych akcesoriów stworzyć absolutnie wyjątkowe dekoracje na tortach. Gwarantujemy, że po odbyciu oferowanego kursu Twoje postrzeganie wszelkiego rodzaju posypek, masy cukrowej, czy koronek diametralnie się zmieni!

Jak wziąć udział w kursie dekoracji tortów?

Jeżeli chcesz nauczyć się niezwykłych zdobień, dekoracji, a także dowiedzieć się, skąd można czerpać wszelkiego rodzaju inspiracje do projektów tortowych, to zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kursie dekoracji tortów! Zapis na szkolenie cukiernicze jest niezwykle prosty - wystarczy wybrać odpowiednie szkolenie, kolejno, zdecydować się na odpowiadający Ci termin oraz wypełnić formularz rezerwacji! Mamy nadzieję, że oferowany przez nas kurs nie tylko rozwinie Twoje zdolności manualne, ale także otworzy Twoją wyobraźnię na wiele nowych pomysłów!